Alergie patří mezi autoimunitní onemocnění, kterým v ČR trpí přibližně 40% obyvatel. Počet alergiků se neustále zvyšuje bez ohledu na věk.

Léčba je často zdlouhavá a projevy alergie ustupují mnohdy dočasně nebo přechází do jiných druhů alergií. Certifikovaný přístroj Bicom umí účinně zmírnit a často i odstranit alergické reakce pomocí biofrekvenční terapie bez vedlejších účinků. Tato metoda je úspěšně uplatňována již téměř 20 let a vychází z poznatků rakouského pediatra Dr. P. Schumachera.

Typy alergií

Alergie na potraviny

Je nežádoucí reakce na určitou potravinu, nejčastěji na lepek, kravské mléko, vejce a vepřové maso. Projevy alergie můžou být zdánlivě zanedbatelné – únava, podrážděnost až po reakce na kůži a dýchacích cestách. Potravinová alergie se nejčastěji projevuje od raného věku.

Alergie na zvířata

Děti milují zvířata, zejména roztomilé kočky a psy. Zvíře pozitivně ovlivňuje rozvoj osobnosti, ale může způsobit i nepříjemné alergické reakce. Prudké projevy alergie způsobují především kočky, psy, koně, malí hlodavci a roztoči.

Sezónní alergie

Alergické projevy, nejčastěji rýmy, kašle, vyvolávají pyly rostlin. Kožní reakce alergikům způsobuje slunce nebo bodnutí hmyzem.

Na prvním setkání  (cca 2,5 hod.) zjistíme aktuální zdravotní stav, chronické problémy a probereme anamnézy. Na základě diagnostiky spolu stanovíme terapeutický plán. Součástí sezení je úvodní terapie.

Chcete se objednat nebo potřebujete více informací?

Rádi vám pomůžeme na telefonním čísle 224 282 020 nebo e-mailem info@naturomed.cz.


S  metodou biofrekvenční terapie Bicom bylo dosaženo následujícíh terapeutických výsledků:

studie-alergie-01

P. Schumacher: Biofyzikální terapie alergenů, Nakladatelství Sonntag Stuttgart, 1994