Life Balance koučink

Životní spokojenost, úspěch a radost přináší plnohodnotný život, ale ne vždy se nacházíme ve stavu spokojenosti a harmonie. Víme, co opravdu chceme a co určitě nechceme? Víme jaký chceme žít život?

Life Balance koučink je efektivní nástroj, který využívá moderní metody pro maximální využití vlastního potenciálu a talentu. Účinně boří limity a omezení, která pramení z našich přesvědčení, získaných od druhých, převážně v dětství. Tento druh koučinku vychází z faktu, že vše potřebné máme v sobě, jen se nám možná ne vždy úspěšně daří naše talenty a schopnosti plně aktivovat. Překáží nám v tom strachy, obavy a marná očekávání.

Life Balance koučink pomáhá efektivně a trvale odstraňovat neužitečná přesvědčení. Pomáhá obnovit plnou výkonost, kdy my sami jsme uvědomělí režiséři svého životního příběhu. To nám pomáhá mimo jiné předcházet civilizačním onemocněním, zejména Syndromu vyhoření.

 

Řešíte podobné otázky?

  • Chci udělat změny ve svém životě, ale nevím jak na to. Nemám dost trpělivosti, odhodlání, už jsem to zkoušel/a mnohokrát.
  • Snažím se zhubnout, ale nedaří se mi to.
  • Dosáhl/a jsem úspěchu v práci, (ne)mám rodinu, ale schází mi opravdová spokojenost, vyrovnanost.
  • Nebaví mě práce, schází mi motivace, možná potřebuji změnu. 
  • Která práce je pro mě vhodná? Kde nejlépe využiji svoje schopnosti?
  • Mám konflikty v práci, mám pocit, že mi ostatní nerozumí.
  • Žiji v neustálém napětí, mám hodně stresu v práci i doma.
  • Mám málo energie, cítím se vyčerpaně, opotřebovaně, špatně spím.

 

Co vás čeká?

Během osobního setkání si sami budete nacházet odpovědi na otázky, které jste si možná nikdy nepoložili. Formou her a rozhovoru naleznete nové možnosti na řešení vašich každodenních starostí. Zkusíte použít efektivnější a účinnější komunikační prostředky, díky kterým budete sebevědoměji zvládat nepříjemné situace. Analyzujeme také vaše styly myšlení, které preferujete. To vám umožní se v sobě lépe vyznat a pochopit i ostatní. Některá uvědomění nastanou okamžitě, ale hlubší osobní témata vyžadují více sezení.

Pro úspěšný posun ve vašem životě je základem důvěra, která pomáhá klientům snáze otevřeně mluvit o problémech které vás tíží. Neváhejte vyzkoušet tuto osvědčenou metodu.