V našem centru prevence a regenerace Naturomed pomáháme klientům odstraňovat příčiny akutních i chronických zdravotních problémů pomocí bioenergie a koučinkem.

Pracujeme s certifikovaným moderním přístrojem Bicom Optima, který umožňuje vyhledat v organismu virové, bakteriální a plísňové zátěže včetně těžkých kovů a dalších toxinů. Testujeme citlivost na alergeny i potraviny a pomáháme upravit jídelníček a také stravovací návyky. Tato neinvazní metoda umožňuje eliminovat zátěže, řešit autoimunitní poruchy, hormonální nerovnováhu, různé druhy bolestí, emoční zatížení a také akutní i chronické záněty.
Pomáháme klientům eliminovat závislosti na nikotinu, s úspěšností vyšší než 80%.

Psychická pohoda je důležitá pro zdraví, životní pohodu a pocit štěstí. Propojujeme proto biorezonanci s koučinkem velmi účinnou metodou NLP (neuro-lingvistické programování).

U nás najdete moderní vybavení, příjemné prostředí a přátelský personál.

Náš tým

Ing. Helena Kroupová

Biorezonance, detoxikace a Bachovy esence, Lektorka jógy

Naše tělo a duše je zdrojem všech informací o našem zdraví, tak mu naslouchejme.

K celostní medicíně mě přivedla pracovní stáž v Indii v roce 2004, kde jsem mimo jiné navštěvovala centrum jógy, meditace a přednášky o Ajurvédě. Po návratu do ČR se stále vzdělávám zejména v oblasti výživy, informační a detoxikační medicíny. V průběhu mé dosavadní praxe jsem měla možnost pozorovat fakt, že malá odolnost vůči stresovým situacím způsobuje nemoci, proto vedu klienty k posílení pozitivního přístupu k životu a komplexní léčbě. Mou cestou je zjišťování příčin, naslouchání a hledání odpovědí k vašemu uzdravení.Vzdělání, kurzy, semináře:

• 2018 - Kongres integrované medicíny
• průběžně - Semináře biorezonanční terapie – novinky v bioenergetickém léčení 
• 2015 - Seminář Jóga pro děti – Yoga studio a vzdělávací instituce Miluše Čadílková
• 2013 - ECC – metoda kontrolované a řízené detoxikace doktora Jonáše
• 2012 - Cvičitel jógy II. Stupeň – český svaz jógy
• 2006-2012 - Semináře a kurzy v oblasti makrobiotiky a raw food
• 2006 - Kurz ajurvédských léčebných úkonů – Centre Shambhala de Paris
• 2004 - Meditace a Satsangy, Ramesh S. Balsekar, Bombaj (Indie)

 

Externí spolupráce

Bc. Lenka Pelechová

Fertility konzultant

Moje dveře jsou otevřeny všem, kdo se nebojí na ně zaklepat.

Měli byste vědět, že každá změna v životě je především a pouze o Vás. Cesta k dítěti mnohdy není jednoduchá, ani krátká. Problémy s početím prostupují celým naším tělem a skrze emoce se cítíme zoufalí, slabí či nerozhodní. Mým cílem je vytvořit každému individuální postup s ohledem k jeho potřebám. Z tohoto důvodu je moje práce s Vámi především o budování Vašich silných stránek.
Poradenství a konzultace poskytuji všem, kteří hledají informace, podporu, útěchu a porozumění na jejich cestě za dítětem. Všem, kteří hledají osobní růst, chtějí se vyrovnat se ztrátou a smutkem nebo potřebují asistenci v náhlých těžkých životních situacích. Proto si na ně prosím s předstihem vyhraďte vždy dostatek času.
Konzultace probíhají v českém jazyce, po domluvě také v německém, ve městě Praze nebo Brně.
Záleží mi na Vás, a pokud mi to dovolíte, doprovodím Vás ráda na cestě, kterou jste si sami zvolili. Vy se rozhodujete, jaký způsob je pro Vás ten nejvhodnější.

 

Vzdělání, kurzy, semináře:

• 2019 Akreditovaný kurz koučování – probíhající
• 2019 Komplikovaný zármutek a jeho základní diagnostická kritéria,
• 2019 Daseinsanalýza v terapeutické a poradenské praxi I-III, PVŠPS, Mgr. Jakub Zlámaný, Ph.D.
• 2018 Péče o rodiče po perinatální ztrátě, Fakulta zdravotnických studií Západočeské univerzity v Plzni, Mgr. Rastislavová, Ph.D.
• 2018 Kurz-Poruchy osobnosti I-II, Česká asociace studentů psychologie, PhDr. Andrej Drbohlav
• 2018 - doposud Pražská vysoká škola psychosociální, Praha,
Sociální politika a práce s aplikovanou psychoterapií
• 2015 - 2018 Vysoká škola aplikované psychologie, Terezín, Personální a interkulturní management, Státní zkouška z psychologie, managementu a interkulturality
• 1995-1997 MUNI Brno, Speciální pedagogika-psychopedie, Pedagogická způsobilost ve speciálních a integrovaných zařízeních
• 1989-1992 Střední zdravotnická škola, Třebíč, obor všeobecná setra

Kontakt:
telefon: +420 739 626 769
email: info@lenkapelechova.cz
web: www.lenkapelechova.cz

Metoda BiorezonancePři léčení akutních onemocnění a v chirurgii dokáže medicína velkolepé věci. Léčba chronických onemocnění se vyvíjí většinou složitěji a často se pacienti neobejdou bez léků, které řeší pouze důsledek nezdravého životního stylu, stresu a dietních chyb. Biorezonanční metoda Bicom je metodou budoucnosti, která umožňuje najít a řešit často skryté příčiny onemocnění.


Jistě jste se i vy často ptali, proč přes velký blahobyt a neuvěřitelný vědecký pokrok existuje stále více lidí, kteří trpí alergiemi a chronickými nemocemi, ať už se jedná o dospělé, starší lidi anebo děti.
Z tohoto důvodu byl na základě holistického přístupu ke zdraví vyvinut biorezonanční přístroj BICOM.
Bioenergetická metoda patří stejně jako např. homeopatie, akupunktura a jiné cesty přírodní léčby do oblasti tzv. „alternativní medicíny“. Používá se v humánním lékařství již více než 25 let po celém světě.