NaturoMed - profesionální, ale milý a vstřícný přístup. Příjemné prostředí, pro mě taková oáza klidu, ve které biorezonanční přístroj BICOM v rukách odborníka mírní zdravotní problémy a neduhy a zatímco tak činí, tak je ještě prostor, taková přidaná hodnota, probrat věci i třeba zdánlivě se zhoršeným aktuálním zdravotním stavem nesouvisející, avšak mající zásadní dopad na celkovou pohodu těla a mysli. Takže kdo chce a má zájem, tak si z každé návštěvy NaturoMed, kromě funkční biorezonance, odnese opravdu hodně...

Jiří Šmíd

O Bicomu jsem se poprvé dozvěděla krátce poté, co mi byla diagnostikována rakovina prsu. Četla jsem o něm v knize Zdeňky Pohlreichové, která se mu hodně věnuje a která si prošla stejnou nemocí jako já. Po prvním setkáním jsem se rozhodla, že to párkrát vyzkouším a nakonec mě terapie Bicomem provázela po celou dobu chemoterapie, operací a v podstatě dodnes. Za sebe musím říct, že jsem vše zvládala velmi dobře s minimem vedlějších projevů s touto léčbou spojených. Vynaložených financí ani času rozhodně nelituji.
A skvěle se mi ověřil i v případech psychických výkyvů v různých fázích léčby.
Velmi si vážím osobního přístupu během každé terapie.

 

Veronika Louvel

O biorezonanci jsem se dozvěděla od kamarádky,která se zabíva potravinami a testy v laboratořích na vysokých školách.Nikdy mě nenapadlo,ze i jiná medicína přírodní formou může pomoci.Naturomed mě přesvědčil až po potravinových testech,když se potvrdily diagnózy,které mám od alergologa.Poté,co sem vynechala potraviny a vůbec obohatila tělo s vitaminy,neměla jsem problémy s trávením,alergickými reakci a hlavně sem začala vnímat své tělo.Jana a Lukáš jsou super tým,který vám pomůže vyléčit tělo,ale i ducha.Setkala sem se s negativníma zkušenostma u klasických doktorů,kteří na me koukali s neochotou a u J&L sem se setkala s pomoci a otevřenými dveří a rady,které i v průběhu terapie probíráme.Chce to čas,není to hned,ale radši sem zvolila tuhle volbu léčby,která mi pomohla s ekzémem,než užívat jen kortikoidy.

Martina J.

Do NaturoMed jsem šla nejen ze zvědavosti, ale protože jsem cítila, že mi stále uniká příčina zdravotních problémů. K mému překvapení se při vytestování potravinových intolerancí potvrdilo vše, na co jsem měla podezření, a dokonce něco více. Po pár terapiích se nám povedlo část intolerancí odstranit, což jsem si ověřila na vlastní kůži. Věřím, že se díky biorezonanci odstraní další část. A kdyby ne, alespoň vím, čemu se vyhýbat, abych se cítila lepší. V NaturoMed se nesnaží odstranit symptomy, ale odhalit příčinu nemocí, což je první krok k úspěšné léčbě.

Katka Váňová, blogerka histaminovakasulka.com

Mám za sebou 4 návštěvy biorezonanční terapie. První návštěva zahrnovala diagnostiku, celkové seznámení s metodou a první terapii, která je založena na frekvenční rezonanci. Je bezbolestná, člověk při ní krásně relaxuje. Při diagnostice jsme se domluvili s terapeutem na který problém se zaměříme, ale při každé návštěvě probíhalo mimo vybraný problém také posílení celého organismu. Velmi oceňuji, že se řešilo také mé aktuální chřipkové nachlazení, které jsem při jedné návštěvě měla. A také nebyl žádný problém vzít na terapii své 2,5 leté dítě, když jsem neměla hlídání. Velmi dobré zkušenosti mají s odvykáním kouření a alergiemi. Bohužel ani jeden z problémů nemám, tak jsem nemohla vyzkoušet. Co se týká mého zdravotního problému,ukáže až čas,jak byla terapie účinná. Nicméně "léčba " rýmy byla úspěšná. Jindy týdenní nachlazení trvalo 2 dny.

Radka7, testerka serveru zenysro.cz 

Naturomed jsem navštívil z důvodu protikuřácké biorezonanční terapie. Jako dlouholetý kuřák mohu uvedenou terapii jedině DOPORUČIT, protože ten, kdo se skutečně rozhodl přestat s kouřením, má neuvěřitelnou šanci.
Po přibližně půlhodinové terapii není dlouhodobě žádná chuť na cigaretu, ani nikotinový "absťák". Téměř 2 měsíce nekouřím!
Příjemné prostředí Naturomedu v centru Prahy, navíc s příjemným a ochotným personálem -  SKVĚLÉ!

Jan B.


Do Naturomedu jsem šla řešit alergii na prach, pyly atd. Při diagnostice se ukázalo, že mám zanesené a chronicky zanícené nosní dutiny. Po jejich léčbě se výrazně snížily veškeré alergické projevy a jsem zatím zcela bez medikace.

Eva Kotýnková

Do příjemného prostředí Naturomedu jsem přišla se svým synem s laktózovu intolerancí. Nyní se již několikrát setkal s výrobky obsahující laktózu a ....... nebyla žádná negativní reakce, což je skvělé. Já jsem si také nechala pomoci s hubnutím a víte co? Mám s pomocí Naturomedu o 13 kg méně, a to za pouhé dva měsíce a samozřejmě se cítím mnohem lépe.

Petra Kubánková


Do NaturoMedu jsem přišel na protikuřáckou terapii, kterou mi zaplatila přítelkyně. Zatím 2 měsíce nekouřím a chci vydržet.Luboš