V našem centru prevence a regenerace Naturomed pomáháme klientům odstraňovat příčiny akutních i chronických zdravotních problémů pomocí bioenergie a koučinkem.

Pracujeme s certifikovaným moderním přístrojem Bicom Optima, který umožňuje vyhledat v organismu virové, bakteriální a plísňové zátěže včetně těžkých kovů a dalších toxinů. Testujeme citlivost na alergeny i potraviny a pomáháme upravit jídelníček a také stravovací návyky. Tato neinvazní metoda umožňuje eliminovat zátěže, řešit autoimunitní poruchy, hormonální nerovnováhu, různé druhy bolestí, emoční zatížení a také akutní i chronické záněty.
Pomáháme klientům eliminovat závislosti na nikotinu, s úspěšností vyšší než 80%.

Psychická pohoda je důležitá pro zdraví, životní pohodu a pocit štěstí. Propojujeme proto biorezonanci s koučinkem velmi účinnou metodou NLP (neuro-lingvistické programování).

U nás najdete moderní vybavení, příjemné prostředí a přátelský personál.

Náš tým

Ing. Jana Peffková

Biorezonance a koučink NLP
Zakladatelka centra NaturoMed

 

Životní spokojenost, odolnost vůči stresu, relaxace a vhodná strava jsou nejúčinnější prevencí civilizačních onemocnění .

Mé zdravotní problémy a odhodlání prožít plnohodnotný a šťastný život mě přivedlo k různým metodám v péči o zdraví. Nejprve jsem zkoušela nabyté vědomosti na sobě a pracovala jsem na své psychické pohodě, abych mohla předávat své zkušenosti a znalosti klientům centra, které jsem založila v roce 2014.

Zaměřuji se především na detoxikaci organismu, pomáhám klientům uvědomit si, že jsou odpovědni za své zdraví. Jsem průvodcem při změnách životního stylu a stravy, uplatňuji holistický přístup. Věřím, že i malými, postupnými změnami mohou lidé najít optimální fyzickou i emoční rovnováhu.

Vzdělání, kurzy, semináře:

• Semináře biorezonanční terapie – novinky v bioenergetickém léčení, průběžně
• Transpersonal Life Balance Coach, 2018-trvá
• NLP Coach Master (Neuro-lingvistické programování) – 2016-2018, Mezinárodní centrum NLP
• Psychosomatika, Basic a Advance - Milan Hořínek, 2017
• Biochemický systém Dr. Schüsslera, 4 dny, 2016
• Krátkodobé semináře v oblasti výživy, průběžně
• ECC - metoda kontrolované a řízené detoxikace doktora Jonáše, 2013
• Online course Ajurvéda and food – Indie, 2013

 

Ing. Helena Kroupová

Biorezonance, detoxikace a Bachovy esence
Lektorka jógy

 

Naše tělo a duše je zdrojem všech informací o našem zdraví, tak mu naslouchejme.

K celostní medicíně mě přivedla pracovní stáž v Indii v roce 2004, kde jsem mimo jiné navštěvovala centrum jógy, meditace a přednášky o Ajurvédě. Po návratu do ČR se stále vzdělávám zejména v oblasti výživy, informační a detoxikační medicíny. V průběhu mé dosavadní praxe jsem měla možnost pozorovat fakt, že malá odolnost vůči stresovým situacím způsobuje nemoci, proto vedu klienty k posílení pozitivního přístupu k životu a komplexní léčbě. Mou cestou je zjišťování příčin, naslouchání a hledání odpovědí k vašemu uzdravení.

Vzdělání, kurzy, semináře:

• Kongres integrované medicíny, 2018
• Semináře biorezonanční terapie – novinky v bioenergetickém léčení, průběžně
• Seminář Jóga pro děti – Yoga studio a vzdělávací instituce Miluše Čadílková, 2015
• ECC – metoda kontrolované a řízené detoxikace doktora Jonáše, 2013
• Cvičitel jógy II. Stupeň – český svaz jógy, 2012
• Semináře a kurzy v oblasti makrobiotiky a raw food, 2006-2012
• Kurz ajurvédských léčebných úkonů – Centre Shambhala de Paris, 2006
• Meditace a Satsangy, Ramesh S. Balsekar, Bombaj (Indie), 2004

Metoda BiorezonancePři léčení akutních onemocnění a v chirurgii dokáže medicína velkolepé věci. Léčba chronických onemocnění se vyvíjí většinou složitěji a často se pacienti neobejdou bez léků, které řeší pouze důsledek nezdravého životního stylu, stresu a dietních chyb. Biorezonanční metoda Bicom je metodou budoucnosti, která umožňuje najít a řešit často skryté příčiny onemocnění.


Jistě jste se i vy často ptali, proč přes velký blahobyt a neuvěřitelný vědecký pokrok existuje stále více lidí, kteří trpí alergiemi a chronickými nemocemi, ať už se jedná o dospělé, starší lidi anebo děti.
Z tohoto důvodu byl na základě holistického přístupu ke zdraví vyvinut biorezonanční přístroj BICOM.
Bioenergetická metoda patří stejně jako např. homeopatie, akupunktura a jiné cesty přírodní léčby do oblasti tzv. „alternativní medicíny“. Používá se v humánním lékařství již více než 25 let po celém světě.